Naujos vyrų stiliaus tendencijos

Tendencijos

Tikriausiai atnaujinote visus senus madingus aksesuarus todėl jau yra naujos tendencijos. Jei to dar nepadarėte ir norėtumėte greitai atnaujinti savo madą, šis straipsnis padės jums sužinoti apie geriausias vyrų mados tendencijas.

Boulingo marškiniai

Šios rūšies marškiniai yra trumpomis rankovėmis ir dėžutės stiliaus. Palyginti su laikotarpiu, kai jie buvo įprastai dėvimi žaidžiant boulingą, spalvos, raštai ir modeliai gerokai pasikeitė.

Šią vasarą pasiruoškite keliauti stilingai, susikraudami pakankamą kiekį šių drabužių. Jie neabejotinai pakylės jus iki madingiausio džentelmeno kelionėje statuso.

Akiniai nuo saulės su skydu

Šios rūšies akiniai nuo saulės yra viena geriausių 2023 m. vyrų mados tendencijų. Su šiais skydo akiniais nuo saulės galite stilingiausiai apsaugoti savo akis. Jie ne tik unikalus standartinių akinių posūkis! Bet jie taip pat atrodo tarsi nužengę tiesiai iš filmo „Blade Terminator“.

Tai puikiausi šio sezono vyriški aksesuarai, nes jie futuristiniai ir elegantiški. Nešiokite juos didelius, kad pasiektumėte reikšmingą efektą, arba palikite mažus ir ryškius, kad būtų stiprus smūgis.

Kelnės aukštu liemeniu

Kelnės aukštu liemeniu nukels jus į 1940-uosius. Dėl savo pritaikomumo šis patrauklus dizainas kas kelerius metus vėl išpopuliarėja. Dėvėkite jas su klynuotais marškinėliais, kad perteiktumėte savo stilių, arba dėvėkite jas su atsegta apykakle, kad klasikinis įvaizdis atrodytų šiuolaikiškai.

Tai nuostabi apatinė kelnių dalis, kurią galima naudoti ištisus metus, įvairių spalvų – nuo mėlynos iki kreminės.

Komando batai

Pasitelkę „Commando“ batus kaip tam tikrą pavyzdį, matome, kaip athleisure tapo nauju mados klyksmu. Commando batų padai išsivystė iš originalių kariuomenėje naudotų trekingo guminių padų.

Nesvarbu, ar matėte jį ant savo didelių gabaritų batų padų, ar ant žieminių batų padų. Tokia avalynė yra populiari daugelio žmonių tendencija.

Šortai virš kelių

Tobulą laisvalaikio įvaizdį galite išgauti derindami šortus virš kelių. Tai puikūs būdai, leidžiantys daugiausia prisidengti ir kartu išlikti vėsiems per karščius.

Tikrai negalėsite suklysti pasirinkę bet kurį iš šių išraiškingų apatinių šortų, nesvarbu, ar rinksitės drąsų dizainą, ar išlaikysite karštą puikų atspalvį. Aprangą užbaigkite marškinėliais be rankovių ir naujais sportbačiais.

Didelio dydžio siuviniai

„Laisvo kirpimo“ tendencija vis dar labai madinga. Gvasaliai taip pat visuomet gamino drabužius, kurie sąmoningai buvo milžiniško dydžio. Ne išimtis ir dabartinė „Vetements“ kolekcija, kurioje gausu gobtuvų, švarkų ir kelnių.

Zegna, Alyx ir Dolce and Gabbana laikėsi panašaus požiūrio į šį neformalų stilių. Tačiau jie išlaikė griežtą siuvimą, kad visoje kolekcijoje proporcijos išliktų proporcingos.

Šliaužtinukai su dviem dirželiais

Ši avalynės rūšis yra puiki ir gali sustiprinti jūsų bendrą stilių. Šie bateliai suteikia dvigubą pagalbą ir puikiai atrodo einant gatve.

Rinkitės iš įvairių batų, įskaitant firminius ir neaukštus variantus, ir derinkite juos su džinsais, kostiumo kelnėmis ir kelnėmis. Šia avalyne nenusivilsite; ji puikiai dera prie bet kokios aprangos ir ją galite dėvėti bet kokia proga.