Pačios populiariausios moteriškos grandinėlės

Grandinėlę

Kai perkate auksinę grandinėlę internetu, gali būti šiek tiek sudėtinga. Galite rinktis iš daugybės variantų, įskaitant stilių, ilgį, svorį, grynumą, tai, ar ji tiks jūsų pakabukui, ir dar daugiau. Atsižvelgdami į tai, parengėme šį įrašą, kad parodytume jums populiariausias ir kai kurias unikalias grandinėlių rūšis. Taip pat parengėme profesionalų pirkimo vadovą, kuriame paaiškiname viską, į ką reikia atsižvelgti prieš perkant grandinėlę.

Pereikime prie reikalo…

Inkaro/Gucci/Mariner grandinėlė

Marinerio grandinėlė, dar vadinama inkaro grandinėle, yra stilius, kurį įkvėpė grandinėlės, prijungtos prie tikro laivo inkaro. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta vandenyną, arba tiems, kurie nori tvirto ir stipraus vėrinio. Paprastai šio tipo grandinėlę sudaro tarpusavyje susipynę ovalai su juostele per kiekvieno ovalo vidurį, kuri suteikia tvirtą išvaizdą. Ši grandinėlė laikoma vienalytės lyties grandinėle, nes tiek vyrai, tiek moterys gali ją nešioti bet kokia proga.

Rutuliukų ir karoliukų grandinėlė

Rutuliukų grandinėlė, paprastai vadinama karoliukų grandinėle, yra grandinėlės rūšis, sudaryta iš daugybės smulkių karoliukų, kurie sujungti į grandinėlę. Ji paprastai naudojama raktų pakabukams, šviestuvų traukiamosioms virvelėms, lubų ventiliatoriams, šunų žetonams ir skaitliukų rašikliams. Nors karoliukų grandinėlės gali atrodyti tvirtos ir stiprios, šio tipo grandinėlės gali lengvai nutrūkti.

Belcher/Rolo grandinėlė

Belcher grandinėlė, dar vadinama Rolo grandinėle, atrodo taip pat kaip ir kabelinės grandinėlės su paprastomis ovaliomis grandinėlėmis, šios taip pat gaminamos su simetriškomis apvaliomis grandinėlėmis, kad atrodytų sunkesnės.

Dėžutės grandinėlė

Dėžutės grandinėlės gaminamos iš kvadratinių grandžių, sujungtų į vientisą lygią grandinėlę. Šis stilius labai populiarus tarp vyrų ir moterų, tai viena stipriausių grandinėlių rūšių.

Bizantiška/Idiot’s Delight/King’s Braid/Birdcage

Bizantiškoji grandinėlė pasižymi unikalia austine tekstūra, kurią sukuria sudėtingos ovalios grandys, einančios viena per kitą, o grandys sujungtos ir sulankstytos atgal poromis vertikaliai ir horizontaliai. Šios sudėtingos grandinėlės dizainas yra senovinės kilmės, datuojamas V amžiumi, ir žinomas kaip dėžutės grandinėlės atmaina.

Kabelių grandinėlė

Jei ieškote grandinėlės, kuri tiktų su bet kokio tipo pakabukais ir pakabukais, tuomet kabeliuko grandinėlė gali būti jums tinkama. Ją sudaro kelios vienodos ovalios grandinėlės, kurios tarpusavyje sujungtos į funkcionalią ir gražią grandinėlę.

Apvadinė grandinėlė

Curb grandinėlė yra labiausiai paplitusios konstrukcijos tarp grandinėlių, kurią sudaro tarpusavyje sujungtų vienodų plokščių grandžių serija. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, kai kalbama apie grandinėles; sunkios ir tvirtos grandinėlės su pakabukais populiarios tarp vyrų, o mažesnės ir plonesnės grandinėlės su pakabukais populiaresnės tarp moterų. Šio tipo grandinėlės yra labai patvarios ir jas lengva prižiūrėti.

Figaro grandinėlė

Šio tipo grandinėlės yra paprasto dizaino ir jas gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys. Tai tvirta grandinėlė, pagaminta iš storų vielų ir sudaryta iš pakaitomis išdėstytų skirtingų dydžių suplotų grandinėlių. Nors „Figaro“ grandinėles lengva taisyti, dėl grandinėlės rašto negalima išimti nutrūkusios grandinėlės jos nepakeitus.

Popieriaus segtuko grandinėlė

Kaip ir rodo pavadinimas, „Paper Clip Chain“ grandinėlė sudaryta iš popieriaus segtuko formos segmentų, kurie tarpusavyje sujungti į grandinėlę. Mažesnės, subtilesnės grandinėlės tinka moterims, o didesnes ir stambesnes grandinėles nešioja vyrai.

Virvinė grandinėlė

Virvinės grandinėlės laikomos vienomis gražiausių ir elegantiškiausių rinkoje esančių grandinėlių. Jos gaminamos iš kelių metalinių segmentų, kurie sujungti taip, kad sudarytų virvės formą. Plonesnes virvines grandinėles gražu derinti su pakabukais, o didesnės grandinėlės idealiai tinka nešioti atskirai. Dėl susukto rašto, atspindinčio šviesą įvairiais kampais, auksinė virvės grandinėlė patraukia daugiau dėmesio.

Singapūro grandinėlė

Jei ieškote patvarios ir tvirtos grandinėlės, Singapūro grandinėlė gali būti kaip tik jums. Ji pagaminta iš daugybės tarpusavyje sujungtų segmentų, kurie ištempti sukuria gražią ir susuktą atvirą išvaizdą. Šio tipo grandinėlė yra klasikinio ir elegantiško dizaino, puikiai deranti su stilingu pakabuku, kurį galima nešioti kasdien.

Gyvatės grandinėlė

Jei nežinote, kaip atrodo gyvatės grandinėlė, galėsite pasakyti, kai pamatysite ją pirmą kartą – jos raštas panašus į gyvatės kūną ir ji yra tokia pat lanksti. Gyvatės grandinėlę sudaro keletas mažų žiedų, kurie yra dengti arba juostelės, glaudžiai sujungtos tarpusavyje, kad susidarytų lygi ir glotni išvaizda. Šio tipo grandinėlės yra šiek tiek paprastos, tačiau derinamos su pakabukais sukuria unikalią išvaizdą. Gyvatės formos grandinėles lengva prižiūrėti ir valyti, todėl tai geras pasirinkimas kasdieniam nešiojimui.

Kviečių grandinėlės

Kviečių grandinėlės paprastai yra sudarytos iš susuktų ovalių grandžių, kurios pinamos viena kryptimi, kad sukurtų subtilią ir simetrišką grandinėlę. Šio tipo grandinėlės yra vienos iš patvariausių aksesuarų grandinėlių, todėl jos yra pakankamai tvirtos, kad galėtų laikyti bet kokio tipo pakabuką