Auskarai pagal Jūsų veido formą

auskarai

Renkantis papuošalus, ypač auskarus, reikia atsižvelgti į daugybę faktorių. Turint tokį didelį pasirinkimą, gali būti sunku išsirinkti tokius, kurie tiktų prie atitinkamo aprangos kodo. Mados ekspertai mano, kad norint rasti tinkamą auskarų porą, geriausia nusistatyti, kokia auskarų forma labiausiai tinka jūsų veidui. Šis straipsnis padės apsispręsti, kuriuos auskarus rinktis pagal veido formą.

Ovalo formos veidui

Ovalo formos veidą turinčioms moterims pasisekė labiausiai, nes jos gali nešioti beveik viską ir tai tiks prie Jūsų veido formos. Jei turite ovalų veidą ir plačius skruostikaulius, jums tiks bet kokios medžiagos ir formos auskarai. Vienas auskarų stilius, kurį rekomenduojame išbandyti – kabantys arba ašaros formos auskarai. Jie ypač išryškins jūsų veidą jo dar labiau nepailgindami. Tačiau galite eksperimentuoti ir su kitais stiliais ir išsirinkti vieną pagal savo pageidavimus.

Apvalios formos veidas

Kalbant apie apvalios formos veido bruožus, rekomenduojama nešioti pailgus arba kvadrato formos auskarus. Taip auskarai neišryškins siauros kaktos ir padės pabrėžti skruostikaulius. Taip pat galite paeksperimentuoti su gulsčiais ar ašarų formos auskarais, kurių medžiaga, t. y. brangakmeniai ir dizainas, yra moteriški. Viena iš formų, kurios galbūt norėsite vengti, yra apvalios formos auskarai.

Širdies formos veidui

Jei turite širdies formos veidą, t. y. platesnę kaktą ir išryškintus skruostikaulius, galite segėti ilgus auskarus, kad išryškintumėte gražius žandikaulių ir skruostikaulių išlinkimus. Ilgi sietyno tipo auskarai pabrėš jūsų iškilią žandikaulio liniją ir subalansuos apatinius išlinkimus. Auskarai iš brangakmenių medžiagos labiausiai tinka ovalo formos veidą turintiems žmonėms, nes jie gali sušvelninti smakro kraštus ir išryškinti kitus gražius veido bruožus.

Deimanto formos veidui

Jei turite deimanto formos veidą, jums būdingi ryškūs skruostikauliai, siauras smakras ir kakta. Kaip ir širdelės formos atveju, kakta yra labiausiai išryškintas jūsų veido bruožas. Galite nešioti ilgus kabančius auskarus, kad sušvelnintumėte aštrias savo bruožų kreives. Viena iš formų, kurios galbūt norėsite vengti, yra deimanto forma. Ji gali pabrėžti jūsų kaktą ir kitus platesnius veido bruožus.

Kvadrato formos veidui

Kvadrato formos veidus turintys žmonės gali apsvarstyti galimybę nešioti auskarus su apvaliais raštais ir iš tokių medžiagų kaip auksas ar brangakmeniai. Tai sušvelnins aštrius skruostikaulius ar žandikaulio linijas. Apatiniai auskarai yra puikus pasirinkimas oficialiam renginiui. Viena forma, kurios neturėtumėte išbandyti, yra kvadrato formos auskarai, nes jie gali atrodyti nepadorūs jūsų veido pločiui.