Populiariausi aksesuarai vyrams

Aksesuarai

Visi žinome, kad gerai parinkti aksesuarai gali pakelti aprangą į visai kitą lygį ir akimirksniu ją paversti nuo 0 iki 100. Žinome, kad aksesuarai papildo aprangą ir parodo, kad skyrėte laiko aprangai sukurti ir kad ne šiaip užsimetėte pirmą pasitaikiusį drabužį. Taip pat žinome, kad netinkamai ir nepasitikėdami savimi naudojami aksesuarai gali lengvai sugadinti visą išvaizdą.

Vyriški aksesuarai

Jei iki šiol nenaudojote apyrankių, laikas pradėti dabar. Vyriškos apyrankės jau kurį laiką yra tarp populiariausių vyriškų aksesuarų, jos ten išliks ir 2023 m.

Jūsų stilius turi įtakos tam, kokios apyrankės jums labiausiai tinka. Nesvarbu, ar mėgstate klasikinius drabužius, ar gatvės stilių, ar ką nors tarp jų, yra ideali apyrankė, kuri puikiai tinka prie stiliaus. Atminkite, kad apyrankė turėtų būti kaip subtili detalė. Ne kaip pagrindinis jūsų aprangos akcentas, bet tikrai kaip išskirtinė išvaizdos dalis.

Jei kasdien dėvite kostiumą ir kaklaraištį, puikiai tiks kažkas metalinio ir prabangiai atrodančio, pavyzdžiui, sidabrinė grandinėlė arba karoliukų apyrankė su metalinėmis detalėmis. Jei jūsų garderobą sudaro daugiau patogių ir laisvalaikio drabužių, tikriausiai geriau tiks laisvesnės apyrankės. Išbandykite makrame apyrankę, madingą odinę inkaro apyrankę arba mėgstamos spalvos karoliukų apyrankę.

Vyriškos apyrankės

Patarimas: Priklausomai nuo apyrankės stiliaus, galite dėvėti tik vieną arba dėvėti daug apyrankių, kad pasiektumėte maksimalų efektą. Galioja taisyklė, kad ant to paties riešo galite sukrauti tiek plonų virvelinių apyrankių ir apyrankių su karoliukais, kiek tik norite, tačiau ant to paties riešo nemeskite daugiau nei vienos didelės metalinės apyrankės. Taip pat nederinkite apyrankių ant abiejų riešų. Pageidautina, kad vienas riešas liktų neužimtas.

ŽENKLELIAI

Vyriškos grandinėlės kasmet tampa vis populiaresnės. Grandinėlės yra paprastas, tačiau nesuskaičiuojamos daugybės stilių ir dydžių aksesuaras. Galite įsigyti trumpesnę ir plonesnę, jei ieškote ko nors subtilaus, arba storesnę ar ilgesnę, jei norite didesnės apimties.

Patarimas: jei klasikinės auksinės ir sidabrinės grandinėlės jums nepatinka, galbūt jums patiks juoda grandinėlė. Juoda spalva yra modernesnė aukso ir sidabro alternatyva, be to, ši spalva tinka visiems.

Grandinėlės

Viena aišku: rankiniai laikrodžiai niekada neišeina iš mados. Laikrodis yra saviraiškos forma. Laikrodžio ant jūsų riešo stilius kitiems žmonėms daug pasako apie jūsų gyvenimo būdą. To reikėtų nepamiršti renkantis laikrodį dėvėti. Kai kurie žmonės mėgsta turėti tik vieną, geros kokybės laikrodį, kurį galėtų naudoti bet kokia proga. Kiti pageidauja didesnio pasirinkimo ir įvairovės ir turi kelis skirtingus rankinius laikrodžius, kuriuos gali kaitalioti net kasdien.

Žvelgiant į šiandienines laikrodžių tendencijas, nesunku pastebėti dvi pagrindines tendencijas. Pirmoji ir labiau paplitusi tendencija – labai supaprastinto ir paprasto dizaino laikrodžiai. Išvaizda paprastai būna labai minimalistinė, o spalva – neutrali. Puiku tai, kad tokio tipo laikrodžiai dažnai yra labai universalūs ir gali būti naudojami tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie klasikinių kostiumų.

Paprasti vyriški laikrodžiai

Paprasti laikrodžiai puikūs dėl savo universalumo – jie tinka prie bet kokios aprangos ir stiliaus.

Kita didelė tendencija šiuo metu yra preciziškai detalūs skeletoniniai laikrodžiai. Spėjama, kad 2023 m. skeletoninių laikrodžių populiarumas augs, todėl vis dažniau juos pamatysite ant kieno nors riešo. Skeletoniniai laikrodžiai dažnai atrodo itin prabangiai. Dėl šios priežasties galbūt nenorėsite jų derinti prie nusidėvėjusių apykaklės šortų ir marškinėlių. Tačiau jie gali suteikti daug vertės elegantiškai laisvalaikio aprangai ar kostiumui.

Vyriški skeletoniniai laikrodžiai

Skeletoniniai laikrodžiai atrodo brangiai ir suteikia vertės jūsų aprangai.

Patarimas: Laikrodis yra tai, į ką kiti žmonės atkreipia dėmesį. Rekomenduojame turėti bent du laikrodžius – kasdienį, skirtą dėvėti kasdien, ir vieną, skirtą oficialesnėms ir iškilmingesnėms progoms.

KOSTIUMO AKSESUARAI

Atrodyti stilingai ir dėvėti elegantiškus kostiumus dabar yra didelė tendencija. Kad darytumėte įspūdį, turite turėti tinkamus kostiumo aksesuarus, vien tik dėvėti kostiumą nepakanka.

Kalbant apie kostiumo aksesuarus, turime omenyje visus aksesuarus, kurių reikia jūsų kostiumui papildyti. Kaklaraiščiai, peteliškės, kišeninės skarelės, rankogalių sagos, kaklaraiščių segtukai ir atlapų smeigtukai – tai, ką stilingas vyras naudoja, kad išryškintų savo kostiumą. Jei pradedate dėvėti kostiumo aksesuarus ir jums reikia gero rinkinio pradžiai, įsigykite „Classy Men Box“. Rinkinį sudaro visi svarbiausi daiktai: kaklaraištis, kišenvagis, kaklaraiščio segtukas ir rankogalių sagos. Negalite suklysti pasirinkę paprastą juodą spalvą!

Jei norite atrodyti itin prabangiai, dėvėkite kelis kišeninius raištelius vienu metu. Spustelėkite čia, jei norite rasti elegantiškų kostiumo aksesuarų.

Patarimas: dėvėdami kostiumo aksesuarus su raštais, niekada nederinkite kaklaraiščio ar peteliškės su kišenine skiaute. Spalvos gali derėti, bet raštai – ne. Tai reiškia, kad galite drąsiai dėvėti, pavyzdžiui, vienspalvius juodus kostiumo aksesuarus.