Kur naudojami tentiniai audiniai?

Kur naudojami tentiniai audiniai

Šiltojo sezono metu labai populiarūs renginiai lauke, gamtoje ar miesto erdvėje. Tačiau mūsų klimato sąlygomis, deja, niekas negali garantuoti palankaus ir visiems dalyviams malonaus oro. Šią problemą lengvai gali padėti išspręsti specialūs tentai. Jų pagalba nesunku sukurti jaukią,  patogią nuotaikingą erdvę tiek mieste, didesnio renginio metu, tiek tiesiog savo kieme nedideliai šeimos šventei.

Tentai gaminami iš tentinio audinio ir specialių konstrukcijų. Tentiniai audiniai apsaugo nuo lietaus ir sniego, nuo vėjo ir kaitrios saulės. Yra įvairių rūšių tentinių audinių. Jie parenkami pagal naudojimo paskirtį ir sąlygas. Įvairūs tentai pasižymi tam tikromis savybėmis: tvirtumu, yra atsparūs drėgmei, žemai temperatūrai, ultravioletiniams spinduliams, nesudėtingai montuojami. Tentai gali būti gaminami iš brezento, polivinilchlorido (PVC) ar austo brezentinio audinio su nailono ar poliesterio siūlais.

Tentų panaudojimo galimybės yra labai plačios:

  • Tai margaspalviai kavinių terasų stogeliai.
  • Tentais dengiami  įėjimai į specializuotas patalpas, sandėlius, automobilių plovyklas, prekyvietes.
  • Specialiais brezentiniais tentais dengiamos sunkvežimių priekabos.
  • Tam skirtais tentais dengiamos ir žemės ūkio produktų ar statybinių medžiagų pastogės.
  • Namuose lengvų konstrukcijų tentais patogu pridengti terasas nuo žvarbaus vėjo ar saulės.
  • Ši konstrukcija nepakeičiama ant vandens, pridengiant laivus ar katerius nuo kaitinančios saulės ar užklupusio lietaus.
  • Mažuosius šeimos narius pradžiugins kieme pastatyta laikina palapinė iš margaspalvių tentų, vaikų šventei. 

Prireikus tentai gali būti lengvai nuimami. Jie yra lengvai sulankstomi, sulankstyti yra kompaktiški, užima mažai vietos, yra nedidelio svorio.

Tentai tai ne tik patogumas, tai ir puikus, gražus estetiškas dizaino ir dekoro sprendimas. Įsirengę tentus terasai, kateriui ar laivui, pasistatę laikiną palapinę savo kieme,susikursime patogią ir jaukią aplinką ne tik savo šeimai, bet ir svečiams.