Makiažo tendencijos šių metų sezonui

Makiažo tendencijos

Garsių dizainerių pasirodymai – tai anonsas, koks makiažas ir spalvos šiemet bus madingos. Viskas rodo, kad makiažas bus kupinas švytėjimo, rožinės spalvos ir gaivumo. Madingas makiažas 2023 visų pirma paremtas keliomis tendencijomis, kurias galima naudoti atskirai arba laisvai derinti viena su kita. Tokiu būdu, remiantis tik geriausiais metų hitais, šios srities specialistė galės sukurti daugybę skirtingų makiažo ir stiliaus formų.

Atsisakysime sunkių kosmetikos formulių, kurios sukuria beveik nematomą odos sluoksnį, suteikdamos jai gaivią ir jaunatvišką išvaizdą. Odos priežiūra ir drėkinimas taps svarbiausi. Moteriškas natūralus grožis su lengvu makiažu – gros pirmuoju smuiku.

Labiau išreikšti skruostai

Skaistalai šiais metais bus geriausias moters makiažo draugas. Atima metus, prideda gaivumo, modeliuoja veidą. Artėjantį sezoną kosmetikos prekių ženklų portfelyje rasime ne tik rožinės spalvos, bet visų pirma persiko ir lašišos subtilaus, satino spindesio. Pavasarį ir vasarą patartina nebijoti skaistalų ir jų pasitepti šiek tiek daugiau – ryškesni skruostikauliai taps 2023 metų hitu.

Blizgios lūpos

Vienas didžiausių 2023 m. hitų – „šlapios“ lūpos. Blizgūs skysti lūpų dažai, pasirodė ant podiumų per didžiausias mados savaites. Blizgios, viliojančios lūpos buvo populiarios 90-aisiais ir ilgą laiką priklausė paskutiniam dešimtmečiui, bet pastaruosius tris sezonus kosmetikos prekės ženklai, visažistai ir net mados tendencijas diktuojantys dizaineriai vis labiau noriai grįžta į pastarųjų metų madą.

Katės akys

Akių pieštukai taip pat užima tvirtą vietą tarp makiažo tendencijų. Tai gali reikšti tik viena – puikų linijų sugrįžimą, taigi ir katės akis. Gerai nubrėžta ir meistriškai nupiešta linija gali atlikti visą makiažą ir optiškai pakelti akį. Tačiau norint pasiekti tokį efektą, jums reikės technikos, taip pat gero akių pieštuko, kuris sklandžiai slysta per odą, palieka ištisinę liniją ir neištepa.